App kūrimas

mobilių aplikacijų kūrimas

Mes sukursime mobiliesiems skirtą patirtį, skirtą jūsų auditorijai, o tai paskatins jūsų verslą augti. Apsvarstykite galimybę sukurti naują programą su mūsų komanda.

Išplėskite savo skaitmeninį pėdsaką ir sukurkite papildomą savo prekės ženklo vertę naudodami jūsų verslo produktų ar paslaugų mobilią programą. Įsitikinkite, kad jūs siūlote puikią patirtį klientams, kurie naudojasi jūsų prekės ženklu per išmanųjį telefoną.

Tikimasi, kad tablečių pardavimai per artimiausius dvejus metus pasiektų duomenų kiekį. Kalbant apie funkcionalumą, mobiliųjų programų plėtra turi pirmenybę prieš tinklalapius. Mažiau reikia kompiuterių ir padidėja poreikis mobiliesiems įrenginiams, pvz., Planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams.

Mobiliosios programos yra naudojamos daugiau nei tinklalapiai. Paprastai manoma, kad mobiliosios programos yra naudojamos mažiau nei tinklalapiai. Tiesa, žmonės praleidžia 87 proc. Savo laiko mobilioms programoms. Todėl mobiliųjų programų kūrimas yra būtinybė įmonėms.

Mobiliosios programos gali būti sukurtos keliose skirtingose platformose. Geras programos dizainas NZ yra labai svarbus, nes kiekvienai platformai yra skirtingos operacinės sistemos ir skirtingos programavimo kalbos. Daugiaplatforminių mobiliųjų programų kūrimas reikalingas, norint pasiekti kuo aukščiausią auditoriją ir padidinti pelno potencialą.

74% mobiliųjų programų kūrėjų vienu metu naudoja dvi ar daugiau platformų. 2011 m. Tyrimo ataskaitoje paaiškėjo, kad 80% kūrėjų sukuria “Android”, “iOS” arba abiejų programų. Programuotojai, kurie neparengia mobiliųjų programų bent vienai iš dviejų didžiausių platformų, paprastai turi tik pusę pelno tų, kurie tai daro.

mobilios programeles yra svarbios

Ar šiandien mobiliosios programos yra svarbios?

Mobiliųjų programų kūrimas tampa vis populiaresnis pasaulyje. Šiandien yra daugybė naujų įmonių ir pramonės įmonių, kurios savo įmonėms įgyvendina mobiliąsias programas, siekdamos pagerinti verslą ir pritraukti daugiau klientų. Įmonės kuria mobiliąsias programas remdamiesi savo vartotojais, o jos teikia pirmenybę “iPhone” programų, “Android” programų, “BlackBerry” programų, “Windows” programų ar visų kitų programų kūrimui.
Naujų technologijų dėka rinkoje vis dar pradedami naudoti nauji įrenginiai, turintys novatoriškų savybių. Dėl mobiliųjų technologijų raidos su naujais įrenginiais mūsų gyvenimas tapo lengvesnis.
Išmaniųjų telefonų pasaulyje nepakanka turėti programą ir darbo svetainę. Remiantis neseniai atliktu tyrimu, daugiau nei 45% visų “Google” paieškų atliekama per “smartphonach”. Šis skaičius yra labai įspūdingas ir jūs galite pamatyti aiškų augimą mobiliųjų telefonų pramonėje. Šiandien būtina, kad visos įmonės galėtų naudotis pažangiu įrenginiu. Tai leido kurti mobiliųjų programų plėtrą.