Mobilių aplikacijų kūrimas

APPs kūrimas

Mūsų kurtos mobilios aplikacijos padeda pritraukti auditoriją ir vystyti verslą internete. Pasvarstykite apie galimybę kurti naują aplikaciją kartu su mūsų komanda.

Tapkite labiau matomi ir kurkite papildomą vertę savo prekės ženklui kartu su aplikacija Jūsų įmonės prekėms ir paslaugoms. Užtikriname, kad su mūsų kurta aplikacija išmaniųjų telefonų turėtojai tikrai nenusivils.

SUSISIEKIME
ATLIKTI DARBAI

MerxTrip:

MV Transport:

Pradėkime darbus jau Šiandien…

PRIVALUMAI

Visuomet būkite matomi klientams

Statistiniai duomenys rodo, kad žmonės vidutiniškai daugiau nei dvi valandas per dieną (!) praleidžia naudodamiesi savo mobiliaisiais įrenginiais. Tikriausiai daugiausia naudojamos tik kelios programėlės, tačiau tai nekeičia fakto, kad kiekvienas žmogus turi atrakinti savo įrenginį ir jame susirasti sau tinkamą programėlę.  Atsidurti „kelio viduryje“ gali atnešti Jūsų įmonei naudos, mat mūsų smegenys nesąmoningai užfiksuoja kiekvieną pamatytą paveikslėlį ar tekstą – net jei tai įvyksta nepastebimai.

app kurimas, mobiliu aplikaciju kurimas

Sukurkite tiesioginės rinkodaros kanalą

Programėlės atlieka daugybę funkcijų: suteikia bendrą informaciją, informaciją apie kainas, paieškos funkcijas, vartotojų paskyras, susirašinėjimą, naujienas ir daug daugiau. Vienas iš didžiausių mobiliosios programėlės privalumų yra tai, kad visa informacija, kurią norite pateikti savo klientams, pvz. išpardavimų datas ar ypatingas akcijas, yra lengvai pasiekiama. Naudodami iššokančius priminimus dar labiau priartėjate prie tiesioginio bendravimo su klientais ir nesunkiai galite priminti jiems apie savo prekes ar paslaugas, kai to reikia.

app kurimas, mobiliu aplikaciju kurimas

Suteikite klientams vertę

Kalbant apie ranka pasiekiamą informaciją, kodėl gi nesuskaitmeninus tos lojalumo programos? Vietoj įprasto taškų rinkimo lojalumo kortele, leiskite savo klientams rinkti taškus mobilioje aplikacijoje. Rezultatas? Daugiau atsisiuntimų ir daugiau sugrįžtančių klientų. (Išbandykite PunchMe programą, su kuria galėsite sukurti mobiliesiems įrenginiams pritaikytą lojalumo programą.)

app kurimas, mobiliu aplikaciju kurimas

Vystykite prekės ženklą ir pripažinimą

Mobili programėlė Jūsų verslui gali daug prisidėti prie jūsų prekės ženklo žinomumo. Norėčiau šią temą išskaldyti į dvi dalis. Šių dviejų dalių kombinacija pavers Jūsų programėlę tikra nugalėtoja. Prekės ženklas. Mobilioji programėlė yra tarsi tuščias reklaminis stendas. Su ja galima daryti ką nori – ji gali būti stilinga, naujoviška, funkcionali, šokiruojanti, arba informatyvi. Bet iš tiesų reikia tokios programėlės, kurios funkcijos patiktų Jūsų klientams. Tačiau ji taip pat turi atspindėti prekės ženklą ir turėti gražų dizainą.

app kurimas, mobiliu aplikaciju kurimas

Pagerinkite klientų aptarnavimo kokybę

Nesvarbu, ar pardavinėjate gėles, ar SPA centro paslaugas, Jūsų klientams būtinas būdas susisiekti su Jumis. Pranešimų (arba pagalbos) funkcija programėlėje tikrai pakeis Jūsų bendravimą su klientais. Tik pagalvokite: Pvz., OpenTable sukūrė visą savo verslo modelį vadovaudamiesi šiuo principu. Užuot skambinę į restoraną, staliuką vos keliais paspaudimais galite užsisakyti per jų platformą. O dabar pagalvokite: Kiek klientų mieliau su Jumis susisiektų tekstine žinute nei telefonu?

app kurimas, mobiliu aplikaciju kurimas

Išsiskirkite iš konkurentų

Smulkusis verslas vis dar nelinkęs naudoti mobiliųjų programėlių, taigi tai puiki proga gerokai aplenki savo konkurentus. Būkite pirmieji savo apylinkėje siūlantys klientams mobiliąją programėlę. Jūsų naujoviškas mąstymas juos nustebins!