Kaip reklamuoti savo appsą? Kreipkitės į influencerius


Sukūrėte mobiliąją programėlę? Kyla klausimas, kaip reklamuoti savo appsą? Mąstote ir apie tradicinius rinkodaros metodus, ir apie pačius moderniausius? Patarimas Jums: kreipkitės į influencerius.

Esama įvairių patarimų, kaip reklamuoti mobiliąją programėlę. Svarbu mąstyti plačiai. Jei galvosite, kad nepavyks išreklamuoti, ir nuleisite rankas (neva nėra gerų sprendimų), tai nieko ir neįvyks. Užtat aprėpiant platesnį kontekstą įmanoma pasiekti puikų rezultatą – galbūt net tokį, kokio nesitikėjote. O vienas iš būdų – jau paminėtas bendradarbiavimas su vadinamaisiais nuomonės formuotojais.

Informacijos skleidimas didelei auditorijai

Kreipkitės į influencerius – taip gali pasakyti kai kurie rinkodaros žinovai. Ir rekomendacija bus tikslinga. Programėlę galite reklamuoti kurdami sąžiningus ir abipusiškai naudingus santykius su nuomonės formuotojais.

Tai asmenys, darantys įtaką tam tikros žmonių grupės pirkimo bei įsitraukimo sprendimams. Svarbus aspektas: pateikiamas turinys turi būti aktualus influencerio auditorijai. Žinoma, asociatyvus mąstymas yra galinga jėga ir įmanoma susieti net iš pirmo žvilgsnio visiškai skirtingus dalykus, tačiau dirbtinai pritempti kartais rizikinga.

Kokia nauda nuomonės formuotojams?

Kokią naudą gauna influenceris už tai, kad savo auditorijai pateikia appsą? Matyt, kiekvienas susitarimas individualus ir atsakymų į šį klausimą būtų įvairių. Tai gali būti piniginis atlygis. Viskas atrodo paprasta – sumoki pinigus, mobilioji programėlė tampa žinomesnė, ir visi patenkinti.

Bet ar tikrai viskas taip paprasta? Ar iš tiesų abi pusės patenkintos? Kad taip būtų, patariama kreiptis į asmenį, kuris į Jūsų veiklą / įmonę / produktą žiūri kaip į vertingą dalyką. Kitaip tariant, jei žmogus netikės tuo, ką reklamuoja, vargu ar rezultatas pradžiugins. Auditorija nuovoki ir greitai perpras, kad influenceriui sumokėta. Netikra rekomendacija nepakylės mobiliosios programėlės į populiarumo aukštumas. O štai nuoširdžiai pasakojama istorija, kodėl įtakos formuotojas tam tikrą programėlę, kuria stiprius saitus.

Kaip pasiekti žmones, subūrusius minias interesantų?

Informuokite, kad sukūrėte APPsą. Pasiteiraukite, ar galėtumėte apie tai pakalbėti. Jei tikrai norite patraukti influencerio dėmesį, kurkite, tobulinkite programėlę atsižvelgdami ne tik į savo, bet ir į jo poreikius.

Ir įsitikinkite, kad Jūsų vertybės, interesai bei klientų ratas dera.

Pradėkime darbus jau Šiandien…

Comments are disabled.