seo paslaugos
vp svetaines seo paslaugos

SEO MED
€300
mėn

VIDUTINĖ KONKURECIJA


Garantijos:

TOP 10

SEO MAX
€500
mėn

AUKŠTA KONKURENCIJA


Garantijos:

TOP 10

SEO rezultatai per 3mėn*

Jau po kelių mėnesių darbo galima matyti rezultatus, kurie trauks žmones į jūsų svetainę ir jūs parduosite produktus ar paslaugas.

*Didelės konkurencijos raktažodžių procesas ilgesnis.

vp svetaines seo paslaugos rezultatas
Informacija apie optimizavimą

SEO – Kas tai?

Paieškos optimizavimas (Search Engine Optimization). Optimizavimo tikslas yra padaryti jūsų svetainę kuo patrauklesnę paieškos sistemoms. Svetainės kodą paversti kuo švaresnį ir lengviau nuskaitomą. Teisingas turinio išdėstymas ir apipavidalinimas. Iškėlimas jūsų svetainės paieškos rezultatuose organiniu būdu.

Svarbu, kad būtumėte matomas – SEO profesionalų darbas jums tai suteikti.

SEO nauda?

Pagrindinė paieškos optimizavimo nauda – klientų antplūdis. Tai elementaru, kad žmonės nemėgsta naršyti ilgai kol ras produktą ar paslaugos tiekėją. Todėl svarbu būti pirmiems. Žmonės vis dažniau ieško jiems reikalingų dalykų internete (google, bing, yahoo…). Mano tikslas tik vienas – jūsų svetainę pakelti kuo aukščiau google paieškos rezultate. Kiekvienam klientui ieškau individualios taktikos tikslui pasiekti.

Šiais informacinių technologijų laikais tiesiog gražios svetainės neužtenka. Žmonės turi ją pamatyti tik tokiu atveju internetas neša naudą jūsų verslui.

Įsivaizduokite kiekvienas lietuvis kuris ieškos jūsų paslaugos, matys jus kaip lyderį savo srityje, jūsų kompanijos vardas tampa ikona.

Kiek tai kainuoja?

Kiekvienas projektas turi savo kaina. Ji priklauso nuo konkurencijos, jūsų verslo srities, turimų resursų.

Smulkiam verslui Lietuvoje tai tikrai nėra prabanga.

Jei manote, kad jums tai per brangu, ar ši paslauga tik rinkos gigantams visada galite tiesiog parašyti elektroninį laišką ar paskambinti. Tai padės jums išsklaidyti abejones.

vp svetaines seo paslaugos kas tai
SEO OPTIMIZATION PROCESS
vp svetaines seo paslaugos procesas

Raktažodžių tyrimas

Perprasti kliento vedamą tekstą paieškos metu. Atitaikyti tinkamiausius ir naudingiausius raktažodžius.

Rinkos analizė

Analizuojami konkurentų resursai, naudojami raktažodžiai, randamas sprendimas palankiausias jums.

Strategijos ruošimas

Žinant kokia konkurencija laukia jūsų svetainės, imamasi veiksmų ir pradedamas ruošti paieškos šuolio planas.

Sprendimo įgyvendinimas

Naudodamasis savo sukaupta patirtimi ir turimais resursais įgyvendinu paruoštą strategiją.

Rezultato sekimas

Proceso dalis kurios eigoje sekami rezultatai, stebima ar strategija veikia būtent taip kaip suplanuota.

kodėl mes?

Klientai dažniausiai renkatis paslaugas peržiūri du ar tris pasiūlymus. Kodėl rinktis mus? Atsakymas labai paprastas, mes praleidžiame daugiau laiko prie jūsų projekto ir pateikiame jums darbą aukštesnės kokybės. Tai yra labai svarbu žiūrint į ateitį nes dauguma SEO specialistų daro tik tai kas naudinga šiandien, o mes žiūrime į ateitį ir mūsų darbo kokybė bus įvertinta su laiku. Dažniausiai mūsų optimizuoti projektai laikosi gerose pozicijose net po metų ar dviejų. Pastoviai optimizuojami projektai visada laikosi TOP 3 pozicijose. Žinoma visi specialistai sako jog jie geriausi, bet darbai yra geriausias įrodymas kas yra geriausi. Labai protinga yra prieš renkantis specialistą parašyti jų klientams ir paklausti ar optimizacija buvo pastovi ir ilgalaikė. Pas mus ateina klientai nusivylę kitų specialistų paslaugomis ir prašo ištaisyti kitų darytas klaidas. Tačiau niekada neatsakome klientams ir padedame, kad ir kokia sunki jų situacija būtų. Tad linkime sekmės išsirinkti teisingą specialistą ir džiaugtis interneto įdarbinimu.

vp svetaines seo paslaugos kodel mes
nauda

Auksčiausios google pozicijos šių dienų versle neša didžiulį pelną. Nuo didžiausių iki mažujų įmonių stengiasi patekti į google pirmą puslapį. Šiuo metu nėra pelningesnės internetinės reklamos nei SEO paslaugos. AdWords kainuoja milžiniškus pinigus ir kartais neatneša tiek naudos kiek tikėtasi, tačiau SEO nereikia mokėti už paspaudimus, tiesiog užtenka rasti gerą specialistą. Mes prieš imdamiesi darbo visada paskaičiuojame ar klientui apsimokės ir ar atneš naudos mūsų darbas. Daugybė rūšių svetainių gali pasiimti naudą iš google reklamos. Blogai, paslaugų ar prekybos svetainės džiaugiasi ateinančiu srautu iš interneto. Turėti aukštas pozicijas google, tai patikimumo ženklas klientams nes ne visi ten patenka. Mūsų klientai pamatę kokias pozicijas mes užimame drąsiai dirba su mumis kartais net be sutarties nes puikiai žino, kad mes nerizikuojame savo vardu. Tad gerai apsvarstykite savo reklamos biudžetą ir rinkitės google reklamą. Įdarbinti interneto srautą šiais laikais yra būtina. Naudokitės tuo, kad daugelis dar nežino kas yra SEO paslaugos ir kaip tai veikia.

Daugiau informacijos

Jūs tikriausiai girdėjote apie jį artimųjų, bet tikriausiai nebuvo per motyvaciją mokytis daug apie SEO iki šiol. Bet dabar, kad mes turime savo neskaidyti dėmesį, mums duoti jums trumpą paaiškinimą apie optimizavimą paieškos. Optimizavimas paieškos sistemoms, arba SEO, yra procesas, taikomas svetainių, kurios leidžia juos lengviau rasti paieškos sistemose (ty. “Google”, “Bing” ir tt). Padaryti svetainę paieškos draugiškas svarbu, nes tai reiškia, kad bus ne tik ieškoti varikliai lengvai surasti ir indeksuoti jūsų svetainę, tačiau žmonės (kurie jau ieško įmonės, tokios kaip Jūsų) bus per daug! Sužinokite daugiau apie žemiau optimizavimą paieškos ir naršyti mūsų sąrašą SEO paslaugos atrasti procesą Bluetrain atsižvelgiama siekiant pagerinti svetainės paieškai.

1. Kas yra SEO?

Kas nedaro net šiek tiek mokslinių tyrimų prieš priimant pirkimo šių dienų? Net jei jūs tik ieškote idėjų vakarienei galite “Google” kinų restoranuose YOURCITY “gauti vietų apsvarstyti sąrašą. Atsižvelgdama jūsų svetainė atrodo ant pirmojo puslapio paieškos rezultatų niekada nebuvo labiau svarbus. SEO stendai Search Engine Optimization. Tai svetainės turinį ir svetainės architektūrą prisitaiko prie daugiau paieškos variklio draugiškas praktika. Atsižvelgdama paieškos draugiškas svetainė yra labai svarbus, kad kai potencialūs klientai ieško produktų ar paslaugų, susijusių su jūsų verslu, jūsų svetainė atrodo ant pirmojo puslapio paieškos rezultatų. Taigi … SEO + Jūsų svetainė = matomumą internete = Klientai = Pelnas! Štai mūsų rūšies matematikos. Mes visada sakau, “pastatas svetainė yra kaip planuojate vakarėlį, SEO yra todėl, kad kvietimas yra išsiųstas!

2. Kas yra sudaryti iš organinių arba Natūralus aukcionas?

Organiniai arba fiziniai aukcionai rezultatai Search Engine rodo ant pagrindinio ekrano įvedus frazę ir paspauskite paiešką. Jie visi iš sąrašų puslapio, neįtraukiamas rėmėjų reklamą. Dažniausiai, remia arba mokamas paieškos skelbimai bus rodomi dešinėje pusėje ekrano. Be to, keli skelbimai pabrėžė tiesiai virš gamtos aukcione. Įdomus faktas yra tas, kad didžioji dauguma visų paspaudimų ant paieškos sistemų rezultatuose yra organiniai / natūralūs sąrašus. Tačiau, mokama reklama gali būti galingas įrankis, kai naudojama kartu su jau optimizuotas svetainėje. Sužinokite daugiau apie mokamą paieškos reklamos ir kitų reklamos internete būdų.

3. Kas yra raktažodžių tyrimų?

Raktažodis tyrimai apima atrasti žodžius ir frazes žmonės įrašykite į paieškos rasti temas, susijusias su svetainės turinį. Daugiau Advanced raktažodžių tyrimų, taip pat atrodo ne tik konkrečių žodžių ir frazių populiarumo analizuojant, kiek konkurencinga jie atsižvelgiant į kitose interneto svetainėse rango už tą patį laikotarpį. Iš raktažodžių tyrimų tikslas yra optimizuoti svetainės turinį ir nustatyti atitinkamus raktažodžius mokėjimo už paspaudimą reklamos, maksimaliai IG, susijusią su turimais paieškos srautą.

4. Kokie yra pagrindiniai Metrika?

Pagrindiniai rodikliai yra išmatuojami duomenų taškų, kad būtų galima veiksmingai stebėti naudojant tinklo analitikos programų (ty. “Google Analytics”). Šie pagrindiniai metrikos naudojami įvertinti, ar svetainė yra geri ir patenkinti verslo tikslus. Galimų pagrindinių metrika # lankytojų, grįžti apsilankymus,% naujų lankytojų, laikas vietoje, Bounce spartą, keitimo spartą, visų internetinių įvykių, PPC paspaudimų skaičius, PPC reklamos ROI, ir tt Yra daug Pagrindiniai metrikos, kurios gali būti naudojamas matuoti svetainės efektyvumą; svarbus dalykas yra tai, kad atitiktų pagrindinius rodiklius su bendra verslo tikslus.

5. Ar yra “Vykstantis SEO programa” tikrai būtina? Mes negalime tiesiog optimizuoti svetainę vienu metu?

Ar markių, tokių kaip “Coca Cola” ar “Nike” galėjome pasiekti pasaulinę paplitimui, jei jie tik reklamuojami kartą? Tikriausiai ne. SEO yra nesiskiria. Siekiant gauti rezultatai ir pasinaudoti verslo “interneto tinklą, bendrovės turi būti pasirengę įsipareigoti išteklių interneto rinkodaros iniciatyvos ilgalaikę perspektyvą. Tai gali apimti paskirstyti įmonės išteklius vykdomoms veiklos, kuri apima rašyti naujų paslaugų / produktų puslapius, dienoraščiai, nukreipimo puslapio kūrimas, svetainių redevelopments ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros, pavadinimas kelias.

6. Nesu laisvai SEO, aš vis dar galės suteikti vertingos informacijos?

Absoliučiai. Mes remtis kliento atsiliepimus visiems optimizavimo etapus ir mes ne padaryti pakeitimus į jūsų svetainę be atidžiai peržiūrėti rekomendacijas su jumis. Bluetrain taip pat laiko paaiškinti jums ‘kodėl’ už visas mūsų rekomendacijas taip, galite išplėsti savo supratimą apie SEO, taip pat įsitikinę, kad pakeitimai turės realios įtakos jūsų svetainės našumą.