SEO paslaugos nuo 200

SEO paslaugos nuo 200

Reklama Google

Naudodamiesi mūsų SEO paslaugomis pagerinsite raktažodžių reitingą paieškos sistemose ir taip į savo tinklalapį pritrauksite didesnį srautą žmonių. Esame lyderiaujanti SEO įmonė o mūsų paieškos sistemų optimizavimo komanda siekia užtikrinti mūsų klientams aukštas vietas paieškos reitinguose, tačiau niekuomet nepamiršta Jūsų individualių poreikių. Mūsų tikslas yra ne tik maksimaliai padidinti investicijų grąžą per SEO, bet taip pat teikti aiškias įžvalgas ir strategijas, kaip kiti skaitmeninės rinkodaros kanalai gali turėti įtakos mūsų kliento buvimui internete.

SUSISIEKIME
Organinė paieška dažniausiai yra pagrindinis tinklalapio srauto šaltinis

Organinė paieška yra didžiulė daugumos verslo tinklalapių efektyvumo dalis, o taip pat svarbi priežastis pritraukianti kuo daugiau potencialių pirkėjų.

Rinkodarininkai puikiai žino, kad Google priklauso žymiai didesnė paieškos rinkos dalis nei tokiems konkurentams kaip Yahoo, Bing, Baidu, Yandex, DuckDuckGo, ir daugybei kitų.

Tai nereiškia, kad kitos paieškos sistemos neprisideda prie prekės ženklo populiarinimo. Tai netiesa. Tačiau Google priklauso beveik 75% visos paieškų sistemų rinkos. Google yra ryškus lyderis, todėl svarbu laikytis jo taisyklių.

Tačiau nereikia pamiršti, kad likę 25% yra ne mažiau svarbūs.

Google yra lankomiausias tinklalapis ir pats populiariausias elektroninio pašto (kuriuo naudojasi daugiau nei 1 milijardas vartotojų) tiekėjas visame pasaulyje. Negana to, YouTube yra antra pagal dydį paieškos sistema.

Didžioji dalis žmonių bent kartą per dieną naudojasi Google ieškodami informacijos.

Todėl prekės ženklui itin svarbus Google ir kitų paieškos sistemų pasitikėjimas. Tad kokybiškas SEO ir tvarkingas tinklalapis yra be galo svarbūs prekės ženklui.

Geras SEO taip pat reiškia geresnę vartotojo patirtį

Visi nori geresnių organinių reitingų ir maksimalaus matomumo. Deja, mažai kas supranta, kad vartotojai yra ne mažiau svarbi šio siekio dalis.

Google išmoko interpretuoti teigiamą ir neigiamą vartotojų patirtį, todėl teigiama vartotojų patirtis tapo lemiama tinklalapio sėkmės dalimi.

Klientai žino, ko jie nori. Jei jie neras ko nori, kils problemų. Tuomet kentės verslas.

Google yra puikus to įrodymas. Dėl savo greito reagavimo į klientų poreikius, Google tapo populiariausiu būdu ieškoti atsakymų.

Klientai gali lengvai ir greitai, vos kelių mygtukų paspaudimu surasti juos dominančių informaciją.

Kokybiškas SEO užtikrina teigiamą vartotojų patirtį, o tai yra be galo svarbu kuriant ir plėtojant prekės ženklą.

SEO turi įtakos pirkimo ciklui

Klientai atlieka savo tyrimus. Žiūrint iš pirkėjo pusės, tai vienas iš didžiausių interneto pranašumų.

Naudodami SEO galite perduoti žinią apie gerus pasiūlymus, naujus produktus ar paslaugas, o Jūsų prekės ženklo bei tinklalapio patikimumas nulems vartotojų nuomones.

Be abejonės, tinkamai atliktas SEO turės teigiamą įtaką.

Prekės ženklas privalo būti matomas, tik taip galėsite pritraukti reikiamus klientus. SEO padidina matomumą ir leidžia potencialiems klientams rasti atsakymus į rūpimus klausimus, bei susipažinti su įmone atsakančia į tuos klausimus.

SEO yra gana pigus

Žinoma, tai kainuoja pinigus. Tačiau visi geri dalykai nėra nemokami, tiesa?

SEO yra gana pigus, o be to mainais gausite populiarų ir tikslingą auditoriją pritraukiantį prekės ženklą.

Tai ne rinkodaros išlaidos, o tikra verslo investicija. Gera SEO investicija tarnaus Jums ne vienerius metus. Ir, kaip ir daugelis dalykų gyvenime, augant susidomėjimui (ir investicijoms) tik gerės.

Jei nesate pirmame puslapyje, nelaimite paspaudimų

Ne paslaptis, kad SEO pasaulyje buvimas ne pirmame puslapyje reiškia, kad Jums nesiseka su organine paieška.

Neseniai atliktas tyrimas rodo, kad pirmos trys pozicijos sulaukia beveik 40% visų paspaudimų, o tuo tarpu 30% likusių rezultatų pirmame ir antrame lapuose nesulaukia nei vieno paspaudimo.

Ką tai reiškia? Du dalykus:

Jei nesate pirmame lape, turite ten būti.
Vis dar pernelyg dažnai naudotojas paieškoje neranda to, ko ieško.