logotipai tik €150
logotipu kurimas

naujausi darbai

LOGOTIPŲ KŪRIMAS TIK €150

Logotipų kūrimas

Logotipų ir svetainių dizaino srityje dirbame daugiau nei penkis metus. Turime sukaupę didžiulę patirtį logotipų kūrime. Tai jūsų veidas vizitinėse kortelėse ar svetainėje. Dauguma žmonių neįvertina brando teikiamos naudos. Mes parenkame pavadinimą ir spalvas atitinkančias jūsų veiklą ir analizuojame kliento poreikius, kad suteikti maksimalią naudą iš logotipo. Įmonė neturinti svetainės ir logotipo tiesiog negali konkuruoti su kitais kurie jau pasirūpine šiais dalykais. Į ką reikėtų atkreipti demesį tai yra unikalumas, svarbu neapsigauti ir nenusipirkti užsienietiško logo kopijos. Mūsų darbai visi unikalūs ir atnešantys įmonės vardui tik šiltus ir jaukius jausmus. Senas ir jau nebeturintis vaizdo logotipas visada pralaimės pasirinkime prieš gerai atrodantį ir šiuolaikišką.

}}

GREITA

Darbus atliekame operatyviai, pateikiame nuo tryjų iki penkiu variantų per penkias darbo dienas

ll

PROFESIONALU

Puikus kainos ir kokybės santykis, didžiulė patirtis, virš penkių metų ir profesionali komanda pasiruošusi įgyvendinti jūsų idėją

PIGU

Kaina tikrai labai maža palyginus su rinkos kainomis, o kokybė nenusileidžia nei vieniems specialistams Lietuvoje

Paprastumas

Paprastumas – tai kiek judančių dalių yra logotipe.  Pavyzdžiui, senasis „Apple“ logotipas buvo vaivorykštės spalvos, o dabartinis vientisos pilkos spalvos. Paprastesnis logotipas yra labiau prieinamas vartotojams, kurie tai labai vertina. O kuo lengviau kas nors yra prieinama ar suprantama, tuo labiau mus tas dalykas patinka. Todėl dauguma prekių ženklų siekia vartotojams pateikti paprastą ir lengvai suprantamą estetinį vaizdą.

Prekės ženklo vientisumas

Jūsų logotipas vartotojams daug pasako apie patį Jūsų prekės ženklą, taigi privalote įsitikinti, kad jis atitinka įmonės bendrą vaizdą. Dar kartą kaip pavyzdį paimkime „Apple“. Senasis logotipas reiškė laisvą dvasią, o štai dabartinis yra vertinamas dėl savo futuristinio įvaizdžio. Tai labai atitinka „Apple“ skleidžiamą žinią: „Mes esame technologija, tačiau esame draugiška ir lengvai prieinama technologija.“ Kuriant įmonę derėtų rimtai pagalvoti apie prekės ženklo pagrindines savybes ir kaip jos turėtų atsiskleisti logotipe.

Įsimintinumas

Įsimintiną logotipą vartotojai lengvai prisimena, todėl vėl sugrįžta pas Jus ir perduoda informaciją apie Jūsų prekės ženklą kitiems. Jūsų logotipas turėtų padėti vartotojams prisiminti, kad egzistuojate ir ko siekiate.

Unikalumas

Tai, kas priverčia vartotoją Jus pastebėti ir atkreipti dėmesį bei išskiria Jus iš kitų. „TalentBin“ logotipas puikiai tinka iliustruoti šią savybę. Paieškos sistemos, kuri padeda įmonėms ieškoti darbuotojų, logotipas yra violetinė voverė jojanti ant vienaragio. Nors atrodo labai juokingai, tačiau šis logotipas turi ir specifinę reikšmę. Tam tikrose srityse violetinė voverė simbolizuoja sunkiai randamą žmogų. Taigi, tokiu būdu paieškos sistema parodo, kad jie yra savi ir puikiai supranta ką daro. Jeigu turite ilgai egzistuojantį prekės ženklą, ko gero nenorėsite tokio tipo logotipo. tačiau startuoliams būtina šiek tiek daug surizikuoti.

Rinkos tyrimai

Kurdami logotipą nepasikliaukite vien savo nuojauta. Būtinai atlikite ir rinkos tyrimus. Geriausias būdas išbandyti įvairius logotipus yra paskelbti apklausą kokioje nors svetainėje, pavyzdžiui Amazon Mechanical Turk. Taip vien per vieną dieną galima sulaukti daugybės atsiliepimų iš įvairių žmonių ir sužinoti jų nuomonę apie mūsų logotipą. Be to, galėsite sužinoti ar Jūsų logotipas tikrai atskleidžia viską, ką Jūs norite juo perduoti savo klientams.

Logotipai būna dviejų tipų“ abstraktūs simboliai (kaip „Apple“ obuolys) arba stilizuoti įmonės pavadinimai. Tačiau galima naudoti ir abiejų derinį. Kita vertus, verta pridurti, kad logotipas vien su abstrakčiu simboliu mažai įmonei gali daug kainuoti. Be to, šie logotipai yra sunkiau įsimenami. Daug lengviau yra prisiminti logotipą, kuriame įmonės pavadinimas arba dalis jo. Tačiau jei vis tik pageidaujate abstraktaus logotipo, rinkitės tokį simbolį, kuris yra susijęs su Jūsų įmonės pavadinimu.

Atrodytų, kad geriausia išeitis kurti logotipą pačiam ir taip sutaupyti didelę sumą pinigų, kurių nereikės mokėti vien už logotipo kūrimą. Tačiau turėkite omenyje, kad yra daugybė nepriklausomų dizainerių, kurie sukurs Jums gerą logotipą už prieinamą kainą. Žinoma, kaina neturėtų būti vienintelis kriterijus renkantis dizainerį. Paieškokite dizainerio, kuriam Jūsų veikos sritis yra pažįstama ir suprantama. Jei kaina atrodo pernelyg didelė, atminkite, kad geras logotipas turėtų tarnauti bent dešimt metų. Padalinus logotipą kainą iš dešimties metų, ta suma staiga nebeatrodo tokia ir didelė.

Net jei manote, kad gerai nusimanote apie dizainą ir spalvas, vis vien pasikonsultuokite su profesionalu. Tik jie gali tinkamai įvertinti Jūsų logotipą ir įspėti jei logotipo spausdinimo kaina yra neadekvati. Jūsų logotipas yra visos reklamos pagrindas, todėl Jūsų dabartinės išlaidos atsipirks su kaupu.