Kaip uždirbti iš Youtube vaizdelių?


Šiuolaikiniai uždarbio būdai kartais stebina. Pavyzdžiui, gana populiarus klausimas: Kaip uždirbti iš Youtube vaizdelių?

Oficialiuose šaltiniuose teigiama, jog norint užsidirbti iš Youtube reikia dalyvauti partnerių programoje. Kūrėjai, atitinkantys reikalavimus, gali gauti pajamų. Šaltiniai yra trys – 1) skelbimai vaizdo įrašuose, 2) prenumeratoriai, 3) žiūrovų įsigytos prekės.

Netikėtas pelnas?

Kaip uždirbti iš Youtube vaizdelių? Tai nėra retorinis klausimas, nes uždarbis šioje vaizdo įrašų platformoje – realybė. Žinoma, būtų pernelyg naivu teigti, kad pinigai ims kristi iš dangaus. Taip pat naivu sakyti, jog iškart pradės kauptis šimtai ar tūkstančiai. Visgi skiriant laiko ir negailint pastangų įmanoma atrasti vieną kitą nišą ir gauti pelno. O kai kada pajamos net neplanuotos. Esama istorijų, kai vaizdo įrašai taip sudomina žmones, kad neįtikėtinai sparčiai surenkama gausybė peržiūrų. Tada kūrėjai suvokia, jog visai verta tęsti (ir galbūt paversti Youtube kanalą pajamų šaltiniu).

Kokie faktoriai lemia populiarumą ir pinigų srautą? Galima atrasti pačių įvairiausių. Keletą įvardysime:

  • Kokybiškas pateikimas. Kokybiškas vaizdas ir garsas daug ką reiškia. Ne tik prikausto dėmesį, bet ir sufleruoja apie paties turinio vertę. Jei per pašalinius garsus sunku suprasti, kas kalbama, Youtube vartotojai nebus sužavėti.
  • Turinio įdomumas ar aktualumas. Kažin ar bus daug susidomėjusių žmonių, jei imsitės nuobodžiai aiškinti, kad duona prieš pusmetį kainavo tiek ir tiek, o dabar kaina nukrito ar pakilo… Lygiai taip pat vaizdo įrašas neatrodys patraukliai, jeigu kalbama nerišliai.
  • Kai suburiama nemažai žiūrovų, vėliau intriguoja ir peržiūrų gausumui įtakos turi autoriaus vardas. Pavyzdžiui, jeigu visiškai nežinomas asmuo sukurs ir įkels filmuką, peržiūrų skaičius gali nesieki nei tūkstančio, nei šimto. O štai garsaus kūrėjo medžiaga pritrauks daug fanų.

Tiesa ta, kad nėra universalaus atsakymo, kaip uždirbti iš Youtube vaizdelių. Apskritai uždarbio tema – labai daugialypė. O nuspėti, ar naujas kūrėjas taps populiarus, yra ganėtinai sunku. Galbūt įmanoma ką nors prognozuoti, bet prognozių tikslumas – anaiptol ne 100 ir ne 90 procentų. Tačiau atradus nišą ir pasiekus žiūrovus – perspektyvų nemažai.

Pradėkime darbus jau Šiandien…

Comments are disabled.