vp svetaines daugiau fonas
Tinklapių ir puslapių kūrimas

Mūsų paslaugos

Mes esame jauna, bet patyrusi internetinių svetainių kūrėjų komanda. Šiame versle dirbame jau daugiau nei keturis metus. Per šį laiką mes užbaigėme daugiau nei 300 projektų. Pagrindinės mūsų paslaugos yra elektroninių parduotuvių kūrimas, bei reprezentacinių svetainių kūrimas. Taip pat dirbame internetinio marketingo srityje, žinoma kaip SEO.

Internetinių svetainių kūrimas tik €300

Tai procesas kurio metu mes atrandame visas stipriasias jūsų įmonės ar veiklos puses ir jas pateikiame interneto vartotojams. Gerai strategiškai paruošta svetainė atneša mūsų klientams didžiulį šuolį pardavimuose ir užsakymuose.

SEO paslaugos nuo €100

Per ilgą darbo patirtį sukaupėme daugybę internetinio marketingo ir SEO žinių bagažą. Turime didžiulius resursus, galinčius pakelti jūsų verslą į Google TOP10. SEO pripažinta pačia efektyviausia reklamos forma gyvuojančia internete. Dauguma specialistų tvirtina jog jeigu jūsų nėra Google paieškoje, vadinasi jūsų verslas dar neegzistuoja. Kviečiame jus įsitikinti interneto efekto jėga Jūsų verslui.

Svetainių kūrimas

Pradedant kurti interneto puslapį reikia žinoti labai daug aspektų, kurie lemia jūsų internetinio veido sėkmę. Žmonėms kurie nesidomi IT naujienomis tai gali pasirodyti nesuprantama, ar nereikalinga, tačiau mes tokiems žmonėms siūlome konsultacijas. Po šio pokalbio galime jums pasiūlyti sprendimą tinkantį jums. Svarbu įsigilinti į klientų poreikius. Kuriant svetainę būtina suprasti jūsų kliento psichologiją, ko jis ieško, kaip ieško… Išanalizavus šiuos kriterijus, galima sukurti svetainę kuri atneš neregėtus rezultatus. Patenkinti klientai yra tai ko jūs norite. Žinoma svarbu ir techninė dalis, švarus kodas, paprastas naudojimas. Sekmingą tinklapį galima paruošti tik praleidus daug laiko kuriant strategiją ir dizainą. Šiais laikais svarbiausi dalykai yra prisitaikantis dizainas ir turinio kokybė. Dažnai klientai nori susikurti svetainę kurioje talpina tik 100 ar mažiau žodžių. Tai atneša labai prastus google paieškos rezultatus, svetainės vartotojai kartais net nesupranta kuo užsiima šios svetainės savininkai. Tad reikia matyti svetainę vartotojo akimis. Ne visada gražiausias dizainas atneša didžiausią pelną. Puslapio efektyvumas yra galutinis rodiklis kurio reikia siekti. Na žinoma yra atveju kai užsakovai tikisi tik reprezentuoti savo įvaizdį su pribloškiančiu dizainu. Jeigu lankytojai ateina ne iš internetinės reklamos tada tinka gražūs elementai ir mažai naudingo turinio. Visada su malonumu pakonsultuosime žmones, kurie neturi pakankamai žinių, kad galėtų priimti sprendimą kuris neštų naudą jų veiklai. Mūsų darbus galite peržiūrėti paspaudę čia.

Svetainės reklama

Susikūrus efektyvią svetainę, liko paskutinis žingsnis, tai padaryti jūsų veidą matomą internete. Daugumai klientų tai atrodo visiškai nesuprantamas etapas, tačiau mes esama profesionalai marketingo pasaulyje, dirbame jau virš 5 metų. Nešame savo klientams vartotojus, skambučius ir žinoma užsakymus. Kaip mes ta padarome negalime atskleisti, tačiau ką galiu pasakyti tai jog konsultacijos metu gausite išsamią informacija kur naudosime jūsų pinigus ir kiek rezultato tai atneš. Orientuojames į tai, kad jūs sulauktumėte skambučių, o visa kita yra jūsų užduotis. Laiškai taip pat efektyvi susisiekimo priemonė, kurią mes raginame traukdami vartotojus į jūsų svetainę.

vp svetaines seo paslaugos kodel mes